Kavel | 702. Sidetable met marmeren blad |
Omschrijving | Een 20e eeuwse vergulde houten sidetable met gekrulde pootjes en marmeren blad |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 85 cm hoog |
Huidig bod | € 100 |
Verkocht voor | € 100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |