Sidetable met marmeren blad

Kavel 702 Sidetable met marmeren blad
Kavel 702. Sidetable met marmeren blad

Een 20e eeuwse vergulde houten sidetable met gekrulde pootjes en marmeren blad

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 85 cm hoog
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel