Kavel | 704. Tichelaar, Makkum tegelplaat in de vorm van een vogelkooi |
Omschrijving | Een Fries aardewerken tegelplaat. Polychroom beschilderd met vogel in kooi. Gemerkt Tichelaar, Makkum. Ca 1930. |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 26 cm x 26 cm. |
Conditie | Gaaf |
Huidig bod | € 160 |
Verkocht voor | € 160 |
Vorig kavel | Volgend kavel |