Tichelaar, Makkum tegelplaat in de vorm van een vogelkooi

Kavel 704 Tichelaar, Makkum tegelplaat in de vorm van een vogelkooi
Kavel 704. Tichelaar, Makkum tegelplaat in de vorm van een vogelkooi

Een Fries aardewerken tegelplaat. Polychroom beschilderd met vogel in kooi. Gemerkt Tichelaar, Makkum. Ca 1930.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 26 cm x 26 cm.
Conditie Gaaf
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel