Tichelaar koe

Kavel 922 Tichelaar koe
Kavel 922. Tichelaar koe

Een 20e eeuws polychroom aardewerken sculptuur, melkende boer bij koe. Aan de onderzijde gemerkt Tichelaar en 'Holland'.

Taxatiewaarde € 40 - € 60
Afmetingen 12 cm hoog
Conditie Hoorn gebroken, oor eraf, poten gelijmd
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel