Zeven aardewerken schotels, 17e/18e eeuw

Kavel 921 Zeven aardewerken schotels, 17e/18e eeuw
Kavel 921. Zeven aardewerken schotels, 17e/18e eeuw

Lot van zeven bodemvondsten, aardewerk. 17e en 18e eeuw. Met restauraties

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel