Tichelaar mandje

Kavel 1041 Tichelaar mandje
Kavel 1041. Tichelaar mandje

Een 20e eeuws aardewerken mandje met opengewerkte rand en gevlochten sierrand, met twee grepen. Aan de binnenzijde op het plat polychrome beschilderd van een gevulde fruitmand. Onderop gemerkt 'Holland' en gekruiste T's = Tichelaar Makkum, ca. 1950.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 27,5 cm, hoogte 12 cm
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel