Zeven qianlong schotels.

Kavel 1040 Zeven qianlong schotels.
Kavel 1040. Zeven qianlong schotels.

Zeven diverse 18e eeuwse schotels. Blauw/wit met Oosterse lanschappen en florale motieven.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 22,5 cm doorsnede
Conditie Diverse haarlijnen en chips.
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel