Kavel | 1040. Zeven qianlong schotels. |
Omschrijving | Zeven diverse 18e eeuwse schotels. Blauw/wit met Oosterse lanschappen en florale motieven. |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 22,5 cm doorsnede |
Conditie | Diverse haarlijnen en chips. |
Huidig bod | € 55 |
Verkocht voor | € 55 |
Vorig kavel | Volgend kavel |