Kavel | 632. Twee aardewerken Delftse schotels, 18e eeuws. |
Omschrijving | Twee 18e eeuwse Delfts aardewerken schotels. Blauw/wit met chinoiserie decors naar Kangxi voorbeelden. Floraal en beide met een bloemen rand en beide met bloemenmanden op het plat. Één schotel gemerkt voor de Pauw. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 34 cm doorsnede |
Conditie | Sterscheur in de bodem en rondom glazuur schade. |
Huidig bod | € 130 |
Verkocht voor | € 130 |
Vorig kavel | Volgend kavel |