Twee aardewerken Delftse schotels, 18e eeuws.

Kavel 632 Twee aardewerken Delftse schotels, 18e eeuws.
Kavel 632. Twee aardewerken Delftse schotels, 18e eeuws.

Twee 18e eeuwse Delfts aardewerken schotels. Blauw/wit met chinoiserie decors naar Kangxi voorbeelden. Floraal en beide met een bloemen rand en beide met bloemenmanden op het plat. Één schotel gemerkt voor de Pauw.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 34 cm doorsnede
Conditie Sterscheur in de bodem en rondom glazuur schade.
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel