Twee Chinees porseleinen famille verte en één famille rose schotel

Kavel 631 Twee Chinees porseleinen famille verte en één famille rose schotel
Kavel 631. Twee Chinees porseleinen famille verte en één famille rose schotel

Twee 18e eeuwse Chinees famille verte roombordjes en een famille rose schotel. Met florale motieven en een bloemenmand op het plat.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 16 en 22 cm doorsnede
Conditie Haarlijn roombordje
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel