Kavel | 631. Twee Chinees porseleinen famille verte en één famille rose schotel |
Omschrijving | Twee 18e eeuwse Chinees famille verte roombordjes en een famille rose schotel. Met florale motieven en een bloemenmand op het plat. |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 16 en 22 cm doorsnede |
Conditie | Haarlijn roombordje |
Huidig bod | € 110 |
Verkocht voor | € 110 |
Vorig kavel | Volgend kavel |