Twee aardewerken tabakspotten, Tichelaar Makkum

Kavel 1090 Twee aardewerken tabakspotten, Tichelaar Makkum
Kavel 1090. Twee aardewerken tabakspotten, Tichelaar Makkum

Lot van twee 20e eeuwse aardewerken tabakspotten met blauw-wit decor en opschrift ‘Havana’ en ‘Tonca’ en koperen deksels. Beide gemerkt Tichelaar Makkum.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 30 en 35 cm.
Conditie Goede staat, één met boorgat in de bodem.
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel