Verzilverde kapset en twee sieradensets, o.a. agaat

Kavel 1089 Verzilverde kapset en twee sieradensets, o.a. agaat
Kavel 1089. Verzilverde kapset en twee sieradensets, o.a. agaat

Lot divers (3x): een vierdelige verzilverde kapset in doos, een agaten sieradenset in houten cassette, gemerkt ‘Natural agate Wu Yi Ling’ en een onedele sieradenset

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel