Kavel | 720. Twee Chinese aquarellen, 19e eeuw |
Omschrijving | Twee antieke 19e eeuwse aquarellen op rijstpapier, voorstelling van man en vrouw in traditionele kledij. China, Canton, eind Qing periode. |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 21 x 13 cm, met lijst 23 x 15 cm |
Huidig bod | € 80 |
Verkocht voor | € 80 |
Vorig kavel | Volgend kavel |