Twee nachtkastjes

Kavel 1047 Twee nachtkastjes
Kavel 1047. Twee nachtkastjes

Lot van twee antieke 19e eeuwse mahoniehout gefineerde nachtkastjes met marmeren bladen

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 85 cm hoog
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel