Vier Delfts aardewerken schotels, 17/18e eeuws

Kavel 861 Vier Delfts aardewerken schotels, 17/18e eeuws
Kavel 861. Vier Delfts aardewerken schotels, 17/18e eeuws

Vier 17/18e eeuws Delfts aardewerken schotels. Blauw / wit en groen gesponst. Diverse decors, waaronder Chinoiserie en een schaatsenrijder.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 23 en 26 cm doorsnede
Conditie Bodemvondst gerestaureerd, haarlijnen en glazuur schade
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel