Kavel | 861. Vier Delfts aardewerken schotels, 17/18e eeuws |
Omschrijving | Vier 17/18e eeuws Delfts aardewerken schotels. Blauw / wit en groen gesponst. Diverse decors, waaronder Chinoiserie en een schaatsenrijder. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 23 en 26 cm doorsnede |
Conditie | Bodemvondst gerestaureerd, haarlijnen en glazuur schade |
Huidig bod | € 40 |
Verkocht voor | € 40 |
Vorig kavel | Volgend kavel |