Spiegel in houten lijst

Kavel 860 Spiegel in houten lijst
Kavel 860. Spiegel in houten lijst

Een vroeg 20e eeuwse facetgeslepen spiegel met gebogen bovenkant. In gestoken en opengewerkte houten lijst

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Totaal 80 x 70 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel