Vier qianglong en Kanxi schotels

Kavel 536 Vier qianglong en Kanxi schotels
Kavel 536. Vier qianglong en Kanxi schotels

Vier Chinees 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Blauw/wit met florale motieven en een bloemenmand op het plat. Qianlong en Kangxi periode.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 23 en 26 cm doorsnede
Conditie Chips, haarlijnen en grootste schotel een restauratie
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel