Theekastje, hangzilverkastje en kapstok

Kavel 531 Theekastje, hangzilverkastje en kapstok
Kavel 531. Theekastje, hangzilverkastje en kapstok

Lot van drie stuks Een eikenhouten theekastje met afneembaar dienblad met leeuwenkoppen, een eiken hangzilverkastje met gestoken decors en een antieke eikenhouten kapstok met worteldoek

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel