Tichelaar schenkkannen

Kavel 532 Tichelaar schenkkannen
Kavel 532. Tichelaar schenkkannen

Lot van twee 20e eeuwse polychroom gedecoreerde schenkkannen met decor van bloemen en vogels. Beide gemerkt Tichelaar Makkum.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 19 en 20 cm
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel