18e eeuws Lodereindoosje, Johannes Feddema

Kavel 1619 18e eeuws Lodereindoosje, Johannes Feddema
Kavel 1619. 18e eeuws Lodereindoosje, Johannes Feddema

Een antiek 18e eeuws zilveren lodereindoosje in de vorm van een commode met drie laden, de zijkanten versierd met guirlandes, de achterkant met allegorische voorstelling. Onderop gemerkt 'IF' = Johannes Feddema, Leeuwarden (Voet 529), werkzaam vanaf 1780. Met stippelgravure 'S.P.'

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 3 cm hoog
Conditie Scharnier gebroken
Huidig bod € 440
Verkocht voor € 440
Vorig kavel Volgend kavel