Kavel | 1619. 18e eeuws Lodereindoosje, Johannes Feddema |
Omschrijving | Een antiek 18e eeuws zilveren lodereindoosje in de vorm van een commode met drie laden, de zijkanten versierd met guirlandes, de achterkant met allegorische voorstelling. Onderop gemerkt 'IF' = Johannes Feddema, Leeuwarden (Voet 529), werkzaam vanaf 1780. Met stippelgravure 'S.P.' |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | 3 cm hoog |
Conditie | Scharnier gebroken |
Huidig bod | € 440 |
Verkocht voor | € 440 |
Vorig kavel | Volgend kavel |