Lot van 25 horlogekettingen

Kavel 1620 Lot van 25 horlogekettingen
Kavel 1620. Lot van 25 horlogekettingen

Verzameling van ca. 25 20e eeuwse horlogekettingen, waaronder verzilverd en vergulde. Diverse art deco & jugendstil exemplaren, één met emaille schepen en twee achterglasschilderijen met paard en hond

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 650
Verkocht voor € 650
Vorig kavel Volgend kavel