Afrikaans houten masker

Kavel 1327 Afrikaans houten masker
Kavel 1327. Afrikaans houten masker

Een houten Afrikaans masker, deels beschilderd en met een gestoken mannenhoofd. Volgens label uit Liberia

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 34 cm hoog en 28 cm doorsnede
Conditie Rand beschadigingen
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel