Kavel | 1327. Afrikaans houten masker |
Omschrijving | Een houten Afrikaans masker, deels beschilderd en met een gestoken mannenhoofd. Volgens label uit Liberia |
Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | 34 cm hoog en 28 cm doorsnede |
Conditie | Rand beschadigingen |
Huidig bod | € 60 |
Verkocht voor | € 60 |
Vorig kavel | Volgend kavel |