Kavel | 1326. Afrikaans houten masker, Kameroen |
Omschrijving | Een houten Afrikaans masker, deels zwart gepatineerd Badanki / Tungo stam uit Kameroen |
Taxatiewaarde | € 150 - € 250 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | 39 cm x 24 cm |
Conditie | Beschadigingen achterzijde en beschildering sleets |
Huidig bod | € 55 |
Verkocht voor | € 55 |
Vorig kavel | Volgend kavel |