Afrikaans houten masker, Kameroen

Kavel 1326 Afrikaans houten masker, Kameroen
Kavel 1326. Afrikaans houten masker, Kameroen

Een houten Afrikaans masker, deels zwart gepatineerd Badanki / Tungo stam uit Kameroen

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen 39 cm x 24 cm
Conditie Beschadigingen achterzijde en beschildering sleets
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel