Arrigo Finzi vaas

Kavel 1236 Arrigo Finzi vaas
Kavel 1236. Arrigo Finzi vaas

Een 20e eeuwse Italiaanse designvaas met vergulde voorstelling, ontwerp Arrigo Finzi, ca. 1950.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel