Art deco plastiek

Kavel 1237 Art deco plastiek
Kavel 1237. Art deco plastiek

Een jaren ’30 art deco zwart geglazuurd plastiek, voorstelling van een gestileerd dameshoofd. Ongesigneerd, gemerkt met sticker van Hoeben-Beelen Tilburg.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 9,5 cm hoog
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel