Beursbeugel, Tieleman van der Hoff, Schoonhoven 1841

Kavel 1481 Beursbeugel, Tieleman van der Hoff, Schoonhoven 1841
Kavel 1481. Beursbeugel, Tieleman van der Hoff, Schoonhoven 1841

Een antiek 19e eeuwse Nederlands zilveren beursbeugel met banddecor, aan jasseroncollier. Beugel gemerkt 'H30' = Mr. Tieleman van der Hoff, Schoonhoven 1841. Aan zwarte tas.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Conditie Tas van latere datum
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel