Gouden ring en zilveren broche met diamant

Kavel 1480 Gouden ring en zilveren broche met diamant
Kavel 1480. Gouden ring en zilveren broche met diamant

Lot van twee sieraden: een antieke tweede gehalte (835/1000) zilveren broche/hanger bezet met vijftien roosgeslepen diamanten. Gemerkt met oude zwaardje (1814-1906). Met daarbij een antieke vergulde damesring bezet met drie roosgeslepen diamantjes.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede broche 3 cm, ring 19,5 mm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel