Bruidegomspijpje, knoop

Kavel 1663 Bruidegomspijpje, knoop
Kavel 1663. Bruidegomspijpje, knoop

Een antiek 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een knoop, gegraveerd en met hoornen tuit. Gemerkt met zwaardje.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 8 cm lang
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel