Lot divers zilveren naaigerei (7x)

Kavel 1664 Lot divers zilveren naaigerei (7x)
Kavel 1664. Lot divers zilveren naaigerei (7x)

Lot divers naaigerei: twee 19e eeuwse zilveren naaldenkokers, de ovale gemerkt Paulus Cabboes, Leeuwarden, met stippelgravure '1852', twee naaischaren, één 18e/19e eeuws, één 19e eeuws met schede, gemerkt 'WH33' = weduwe van Halteren, Schoonhoven, een zilveren vingerhoedje, twee breipendoppen aan jasseroncollier, gemerkt 'J.V.1' en een zilveren kluwenhouder met schildvormige haak, meesterteken '*GR*'

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel