Chinese schaal, 20e eeuw

Kavel 1103 Chinese schaal, 20e eeuw
Kavel 1103. Chinese schaal, 20e eeuw

Een 20e eeuwse Chinese studiokeramiek schaal met onderglazuur rood, blauw en geel decor van bloemen en een koolmeesje op stengel.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 40 cm, hoogte 15 cm
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel