Amsterdams Bont kom, 18e eeuw

Kavel 1102 Amsterdams Bont kom, 18e eeuw
Kavel 1102. Amsterdams Bont kom, 18e eeuw

Een antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen kom, Qianlong periode (1735-1796), met onderglazuur blauw decor en rijk gedecoreerd Amsterdams Bont decor met bloemenmanden

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 15 cm
Conditie Eén haarlijn, ca. 6 cm
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel