Chinese schilderijen op zijde (3x)

Kavel 1151 Chinese schilderijen op zijde (3x)
Kavel 1151. Chinese schilderijen op zijde (3x)

Drie 20e eeuwse Chinese schilderijen op zijde, voorstellingen van vogels tussen vruchten en bloemen op takken. Allen rechtsonder gemerkt met rood zegelmerk

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 35 x 25 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel