Twee Chinese borden, 19e eeuws

Kavel 1152 Twee Chinese borden, 19e eeuws
Kavel 1152. Twee Chinese borden, 19e eeuws

Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met onderglazuur blauw-witte beschildering, florale motieven. Op de achterzijde gemerkt.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel