Home
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Designlamp
Vorig kavel
Catalogus
Volgend kavel
Kavel 1249 Designlamp
Kavel
1249. Designlamp
Een 20e eeuwse designlamp met zijde kap, gemerkt Zijlstra.
Taxatiewaarde
€ 50 - € 70
Veiling
Sessie 4
Huidig bod
€ 25
Verkocht voor
€ 25
Vorig kavel
Volgend kavel