Gallé stijl vaas

Kavel 1250 Gallé stijl vaas
Kavel 1250. Gallé stijl vaas

Een 20e/21e eeuwse cameoglazen vaas met decor van lelies, gemerkt ‘Gallé type’ op de onderkant.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 45 cm hoog
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel