Diverse horloges (6x)

Kavel 1440 Diverse horloges (6x)
Kavel 1440. Diverse horloges (6x)

Lot van zes 20e eeuwse polshorloges, vier herenhorloges en twee dameshorloges. Herenhorloges allemaal handopwinders, 2x Prisma, Monté, Pontiac Memodate. Dameshorloges beide quartz op vergulde band, Commodoor en Cordella

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel