Vier kristallen parfumflesjes met zilveren doppen.

Kavel 1441 Vier kristallen parfumflesjes met zilveren doppen.
Kavel 1441. Vier kristallen parfumflesjes met zilveren doppen.

Vier geslepen kristallen parfumflesjes, waarvan één met 2e gehalte (835/1000) zilveren voet, applicatie, hals en doppen.Waarvan twee met origineel glazen stopje. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 9 cm en 10 cm hoog
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel