Drie 19e eeuwse Chinese kastvazen

Kavel 1200 Drie 19e eeuwse Chinese kastvazen
Kavel 1200. Drie 19e eeuwse Chinese kastvazen

Lot van drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kastvazen met onderglazuur blauw decor van draken en bloemen. Allen met deksel bekroond met tempelleeuwtje. Allen gemerkt met vierkaraktermerk. Hoogte 19,5 en 26 cm. Conditie: klein chipje grootste dekselvaas, één deksel kleine dekselvaas met chips. Eén kleine dekselvaas gelijmd.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 260
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel