Lot divers (5 x)

Kavel 1199 Lot divers (5 x)
Kavel 1199. Lot divers (5 x)

Lot diversen: een derde gehalte zilveren Indonesische servetring, een Chinees 20e eeuws cinnabar vaasje, een 20e eeuws Chinees sculptuur, Chinees speksteen olielampje en tinnen doosje, gemerkt C.K.L. Muntok

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel