Drie platelen schotels gemerkt Regina, Holland

Kavel 1275 Drie platelen schotels gemerkt Regina, Holland
Kavel 1275. Drie platelen schotels gemerkt Regina, Holland

Drie platelen schotels in verschillende formaten. Met eeb polychroom floraal decor: Rosario. Gemerk Regina Holland. Ca 1930.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 32 cm, 26 cm en 21 cm doorsnede
Conditie Gaaf.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel