Unique Metallique kom

Kavel 1276 Unique Metallique kom
Kavel 1276. Unique Metallique kom

Een 20e eeuwse keramieken kom, gemerkt 'Unique Plazuid Gouda Holland'. Gemerkt Zuid-Holland, schildersmonogram V.A. = Henk Verburgt en Riemer Alkema, ca. 1950. Zgn. 'Unique Metallique' glazuur

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 20,5 cm
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel