Een zilver gedreven roomkom.

Kavel 1418 Een zilver gedreven roomkom.
Kavel 1418. Een zilver gedreven roomkom.

Een 1e gehalte (925/1000) zilveren roomkom. Met gedreven decors van landschappen en schaatserijder. Mr Hooikaas, voorzien van fantasiekeuren, Engelse keuren en Hollandse invoerkeuren. Jaarletter voor 1888.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 8 cm hoog en 12 cm doorsnede
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel