Zilveren strooilepel en roomlepel

Kavel 1417 Zilveren strooilepel en roomlepel
Kavel 1417. Zilveren strooilepel en roomlepel

Lot van twee stuks zilver: Een 18e eeuwse Fries zilveren suikerstrooilepel met ajour gezaagde ovale bak en bekroning van een putto. Gemerkt 'EW' = Evert Wiarda, Harlingen/Bolsward/Amsterdam ca. 1750. Met daarbij een 19e eeuwse zilveren roomlepel, ronde bak met gegraveerde steel en hartje met inscriptie 'JOO 1871' en bekroning van een zwaantje. Mr. Hermanus Ament, Joure 1871

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel