Famille rose bord

Kavel 1146 Famille rose bord
Kavel 1146. Famille rose bord

Een 18e eeuws Famille Rose bord met emaille beschildering van pagode in landschap, Qianlong periode. 22 cm doorsnede. Conditie: haarlijn (4 en 2,5 cm) en chip (5 mm)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel