Twee groen mineralen kommen.

Kavel 1145 Twee groen mineralen kommen.
Kavel 1145. Twee groen mineralen kommen.

Twee Chinees uit groen mineralen (zgn Spinace jade) gestoken kommen op houten sokkels. 20e eeuws of ouder.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 10 cm doorsnede en 4,5 cm hoog.
Conditie Gaaf.
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel