Inktstel, Brunings Joure 1865

Kavel 1665 Inktstel, Brunings Joure 1865
Kavel 1665. Inktstel, Brunings Joure 1865

Een antiek 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren inktstel. Gegraveerd basement met gecontourneerde rand, kristallen inktpot en zandstrooier met zilveren dop. Gemerkt op basement 'B77' = Mr. Christaan Jacobs Brunings, Joure, 1865

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 16 cm hoog
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel