Lot divers (4x)

Kavel 1591 Lot divers (4x)
Kavel 1591. Lot divers (4x)

Een lot divers: een kleine 18e/19e eeuwse Riga nap, doorsnede 8 cm, een vroeg 20e eeuws marmeren inktstel met twee glazen potjes, een 19e eeuws kristallen botervloot bekroond met zilveren ornament in de vorm van een koe en een 19e eeuws miniatuur schildersezel met intarsia voorstelling van een vrouw.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Inktpot 12 x 5,5 x 5,5 cm
Conditie Botervloot beschadigd (chip & gelijmd)
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel