Twee sieraden, Harrods

Kavel 1592 Twee sieraden, Harrods
Kavel 1592. Twee sieraden, Harrods

Lot van twee 20e eeuwse sieraden, broche en oorclips. Gemerkt ‘the Dutchess of Windsor Collection’, in Harrods doosjes

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel