Lot divers Chinees porselein

Kavel 1101 Lot divers Chinees porselein
Kavel 1101. Lot divers Chinees porselein

Lot divers Chinees porselein: een 18e eeuws Kangxi zeskantig kopje, een 18e eeuws rond Kangxi kopje en een 19e eeuws kopje. Met daarbij twee stuks Japans porselein en een Duits vaasje, gemerkt met ‘gekruiste T’

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel