Lot met dertien stuks Gouds glans en mat platelen miniatuur vaasjes.

Kavel 1232 Lot met dertien stuks Gouds glans en mat platelen miniatuur vaasjes.
Kavel 1232. Lot met dertien stuks Gouds glans en mat platelen miniatuur vaasjes.

Een lot met dertien stuks Gouds glans en mat plateel. Bestaande uit diverse minatuur vaasjes. Met florale decors. Van verschillende plateel fabrieken.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Grootste vaas is 11,5 cm hoog
Conditie Diverse restauraties en beschadigingen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel