Zes Koninklijke Tichelaar Makkum porseleinen Oandielhalderswearde bekers.

Kavel 1231 Zes Koninklijke Tichelaar Makkum porseleinen Oandielhalderswearde bekers.
Kavel 1231. Zes Koninklijke Tichelaar Makkum porseleinen Oandielhalderswearde bekers.

Zes porseleinen bekers. Met decors van zes diverse Hollandse schepen in het onderglazuur blauw. Gemerkt "Oandielhalderswearde", Tichelaar Makkum.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 10 cm hoog x 8 cm doorsnede.
Conditie Gaaf
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel