Twee 19e/20e eeuwse celadon borden

Kavel 1196 Twee 19e/20e eeuwse celadon borden
Kavel 1196. Twee 19e/20e eeuwse celadon borden

Lot van twee 19e/20e eeuwse Chinees porseleinen borden, celadon, met onderglazuur decor van bloemen

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 23 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel